Escape Plan (2013) CamRip – Titra Shqip « Filma me Titra Shqip – Hajdeshiko.com – Titra Shqip
Mbylle reklamën

Mbylle reklamën

Reklama do të mbyllet pas 15 sekondave...

Escape Plan (2013) CamRip – Titra ShqipDetajet e Filmit

Emri Origjinal

Escape Plan (2013) CamRip – Titra Shqip

IMDB Vlerësimi

/ 10

Viti i prodhimit

Lloj i filmit

Tema e Filmit

Kur një autoritet i sigurisë strukturore e gjen veten të ngritur dhe të burgosur në burgun më të fshehtë dhe të sigurtë në botë, ai ka për të përdorur aftësitë e tij për të shpëtuar me ndihmën nga brenda.

Filma të ngjashëm

Escape Plan (2013) CamRip – Titra Shqip Komento Filmin?


Emri :
 • Redsi

  12.12.2013 7:23 tarihinde yazmış ;

  jeni portal i ri e shoh bravo per punen e palodhshme postoni sa me shum filma

  • admin

   12.12.2013 8:12 tarihinde yazmış ;

   Ju Faleminderit
   Do mundohemi te postojme

 • gringo

  04.01.2014 20:16 tarihinde yazmış ;

  hajdeshiko.com a mund ta HIQNI AT PJESEN HAJDESHIKO NGA LART PASI NUK SHIKOHET MIRE

  • admin

   06.01.2014 8:30 tarihinde yazmış ;

   Mund ta zvoglojm pak, por nuk do e largojm krejt.

 • loni

  05.01.2014 16:41 tarihinde yazmış ;

  a munum me shiku filmin ne vid bull ose najkun tjeter se ky eshte shume i ngadalshem

  • admin

   06.01.2014 8:31 tarihinde yazmış ;

   Jo per momentin vetem ketu.

 • Egzon

  20.01.2014 19:25 tarihinde yazmış ;

  Me Fal Admin a ka naj mundesi me i shkarku filmat . Nese poo me trego si . Ju Faleminderit

  • admin

   21.01.2014 8:30 tarihinde yazmış ;

   Mundesh me i shkarku vetem me ndonje video downloader… Do e postoj ne FB programin me te cilin mund ti downlodoni videot

  • admin

   21.01.2014 8:34 tarihinde yazmış ;

   http://en.savefrom.net/7-how-to-download-vk-music-videos-photos.html

   Ketu vetem e mer linkun e filmit e vendos lart dhe e ben download pastaj e zgjedh kualitetin qe e pelqen.

   MP4 – 720

 • ingro

  22.02.2014 23:14 tarihinde yazmış ;

  pse po me ndalet n min e 78 dhe po me del ta prek play keshtu po me ndodh edhe te nje faqe tjeter nuk mund ta shikoj te terin

  • admin

   23.02.2014 11:13 tarihinde yazmış ;

   Nese e ke lene te behet loading, ajo brenda kohes ka pasur ndonje penges ne internet.
   Beje Refresh krejt faqen dhe pastaj leshoja nga minuta e 78 ose 75 dhe do punoje. Sepse tek ne punon.

  

  Filmi i Ditës

  Kategoria e Filmit

  Filmat e çastit

  Tags