The Great Gatsby (2013) – Titra Shqip « Filma me Titra Shqip – Hajdeshiko.com – Titra Shqip
Mbylle reklamën

Mbylle reklamën

Reklama do të mbyllet pas 15 sekondave...

The Great Gatsby (2013) – Titra ShqipDetajet e Filmit

Emri Origjinal

The Great Gatsby (2013) – Titra Shqip

IMDB Vlerësimi

/ 10

Regjisori

Viti i prodhimit

Lloj i filmit

Tema e Filmit

Një veteran lufte e gjen veten të tërhequr në të kaluarën dhe mënyrën e jetesës së fqinjit të vet milioner.

Filma të ngjashëm

The Great Gatsby (2013) – Titra Shqip Komento Filmin?


Emri :
Nuk ka komente për këtë film.


Filmi i Ditës

Kategoria e Filmit

Filmat e çastit

Tags